Electrician, BljP in Blaj, Alba

Job Description

Compania Bosch Automotive SRL cauta electricieni, pentru fabrica de la Blaj.

Responsabilitati:

  • Reparatii/mentenanta electrica
  • Cauta solutii de imbunatatire tehnica a masinilor pentru evitarea defectelor pe baza analizei acestora
  • Asigura diagnosticarea defectelor aparute, reparatia si reglarea masinilor de pe liniile de fabricatie in concordanta cu solicitarile productiei
  • Cunoaste caracteristicile constructive si functionale ale masinilor
  • Cunoaste simbolurile folosite pe schemele electrice
  • Citeste si interpreteaza schemele electrice
  • Cunoaste si poate urmarii circuitele electrice pe schemele electrice
  • Selecteaza si foloseste corect aparatura pentru determinarea tensiunii, curentului si rezistentei
  • Identifica componente pe masini si in tablourile electrice pe baza schemelor
  • Instaleaza masini noi (conectarea la reteaua electrica)
  • Instaleaza echipamente noi (periferice: panou operator, aparate indicatoare, monitoare, PC....) pe masini

Calificari:

  • Liceu/scoala profesionala de specialitate- cu atestat
  • Cunostrinte in hidraulica si pneumatica
  • Experienta in domeniu este necesara pentru totate posturile
Asteptam aplicatia ta fie pe sau la numarul de telefon: 0731-378-258.

Additional Information

#LikeABosch beneficii:
  • 25 de zile de concediu pe an: echilibrul dintre viața profesională și cea profesională este esențial pentru noi, prin urmare vă oferim 25 de zile de vacanță / an.
  • Acces la cantină: o dietă echilibrată trebuie să conțină cel puțin o masă caldă pe zi, așadar vă oferim opțiunea unui prânz la cantina din incinta fabricii.
  • Servicii medicale: sănătatea este prima prioritate pentru noi, astfel oferim servicii medicale în cabinetul nostru din cadrul companiei și în centrul nostru medical.
  • Bonus de vechime: se acordă pentru vechimea neîntreruptă din companie ca procent permanent.
  • Bonus de vacanță: vă oferim un sprijin financiar pentru a vă relaxa.
  • Card electronic: pentru tichete de masă si vouchere pentru ocazii speciale: ne place să oferim cadouri celor dragi, prin urmare oferim vouchere pentru Crăciun, Paște, ziua de 8 martie „Ziua femeii”.

Expira: 01.04.2024

Bosch Group
GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Electrician, BljP nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Blaj, Alba în Electrician dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana