Laborant in constructii in Brasov

Aufgaben

  • Executarea testelor (analize) pe beton proaspat si intarit, asfalt, materii prime, precum si alte activitati (teste) specifice laboratoarelor de incercari in constructii (site)
  • Completarea documentelor specifice activitatii de laborator
  • Comunicarea directa cu reprezentantul constructorului si seful laboratorului de care apartine

Qualifikationen

  • Studii minime: studii medii / liceu
  • Calificare ca operator introducere, validare si prelucrare date - avantaj
  • Cunostinte de Microsoft Office
  • Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul constructiilor de drumuri (executie, laborator)
  • Interes pentru domeniul contructiilor / tehnic
  • Fire organizata si riguroasa, atentie la detalii
  • Capacitate de analiza si sinteza
  • Carnet de conducere tip B, disponibilitate de a calatori in interes de serviciu.

Expirat 15.02.2024

Locuri de munca la STRABAG SRL pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

STRABAG SRL

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Laborant in constructii nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Brasov în constructii dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana