Inginer Cantitati - Buzau in Buzau

Aufgaben

  • Studiază documentația tehnică parte scrisa si parte desenată
  • Întocmirea tuturor documentelor necesare întocmirii situațiilor interimare de lucrări sau situatiei finale de lucrari (liste de cantități, fise de măsurători, anexe) precum si colectarea documentelor suport necesare
  • Actualizarea cantităților pentru fiecare articol din Listele de cantități in conformitate cu Proiectul Tehnic
  • Verificarea situațiilor de lucrări înaintate de subcontractori sau furnizori de servicii
  • Urmărirea stadiului fizic al proiectului si actualizarea măsurătorilor in vederea întocmirii cererilor suplimentre de cantitati.

Qualifikationen

  • Absolvent facultate tehnica de construcții, CFDP reprezinta un avantaj
  • Experiența de 1-3 ani in constructii, Experienta in constructii infrastructura rutiera reprezinta un avantaj
  • Cunoștințe AutoCAD și Excel mediu-avansat
  • Persoană cu bune abilități de comunicare, negociere și lucru cu oamenii
  • Capacitate de analiză și sinteză, forate bune abilitați de organizare si atenție la detalii
  • Persoană proactivă și orientată spre rezultate
  • Cunostinte program devize (intersoft/windev) – reprezinta un avantaj
  • Cunoștințe limba engleză - reprezinta un avantaj

Expirat luni trecută la 06:02

Locuri de munca la STRABAG SRL pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

STRABAG SRL

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Inginer Cantitati - Buzau nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Buzau în Inginer calitate dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana