Lucrător comercial depozit - validator marfă in Chiajna, Județul Ilfov

Descrierea postului:

  • Verificarea cantitativă și calitativă a mărfii comisionate pentru magazine
  • Depaletarea, împaletarea, defolierea și înfolierea mărfii comisionate
  • Centralizarea erorilor pe grupe de marfă și comisionari
  • Participarea la verificarea stocurilor si la inventar
  • Poartă responsabilitatea pentru orice neconformitate constatată ulterior între stadiul fizic și cel scriptic pentru marfa pe care a verificat-o

Cerințe:

  • Studii medii
  • Experiență în verificarea mărfii (constituie un avantaj)
  • Adaptabilitate la munca în echipă
  • Seriozitate, responsabilitate, atenție la detalii

Oferta:

  • Salariu atractiv și tichete de masă
  • Spor de sâmbătă și de duminică
  • Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
  • Oportunitatea unei cariere într-o companie multinațională
  • Sistem informatic performant și logistică modernă
*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Expira: 28.04.2024

Locuri de munca la SELGROS pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

SELGROS

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Lucrător comercial depozit - validator marfă nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Chiajna, Județul Ilfov în Lucrator comercial dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana