Inginer Ofertare Constructii Civile - Cluj Napoca in Cluj-Napoca, Județul Cluj

Aufgaben

  • Coordonarea proiectelor ambițioase în domeniul construcțiilor de clădiri și construcții la cheie ținând cont de obiectivele economice și tehnice în colaborare cu Area Manager și Sub-Division Manager
  • Ofertarea și pregătirea estimărilor de costuri în colaborare cu experți interni și externi
  • Evaluarea documentelor de licitație și pregătirea de propuneri și alternative specifice (value engineering)
  • Prezentarea si sustinerea ofertei
  • Estimare si verificare cantitati
  • Pregătirea și participarea la atribuirea contractului cu subcontractanții și furnizorii
  • Transferul de informații din procesul de licitație către echipa de execuție.

Qualifikationen

  • Studii tehnice finalizate - inginer civil sau arhitect
  • Experiență de muncă într-o poziție comparabilă
  • Foarte bune competențe informatice și o bună stăpânire a aplicațiilor informatice din domeniul construcțiilor, cum ar fi MS-Office, AUTOCAD
  • Abilitatea de a lucra cu programe de calcul internaționale (ITWO) - cunoașterea programelor de calcul locale constituie un avantaj
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze
  • Experiență ca estimator de costuri într-o poziție similară
  • Gândire conceptuală, abilități de lucru în echipă, cunoașterea costurilor, precum și un mod de operare structurat.

Expira: 29.04.2024

Locuri de munca la STRABAG SRL pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

STRABAG SRL

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Inginer Ofertare Constructii Civile - Cluj Napoca nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Cluj-Napoca, Județul Cluj în Inginer Constructii dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana