Inginer Tehnolog - Turda, on-site in Cluj-Napoca, Județul Cluj

Inginer Tehnolog

Clientul nostru, o companie internațională care activează în sectorul de producție, caută în prezent un inginer tehnolog în Turda.

Responsabilitățile includ:

  • Elaborarea si revizuirea instructiunilor tehnologice, instructiunilor de lucru si controlului proceselor specifice sectoarelor din zona de responsabilitate
  • Controlul conformității cu tehnologia privind fluxul de fabricație distribuit
  • Îmbunătățirea procesului de fabricație
  • Instruirea tehnologică a personalului direct productiv în toate sectoarele de producție
  • Urmărirea debitului izolatorilor noi / nestabilizați și testele efectuate

Profilul candidatului:

  • Diplomă de licență în inginerie sau într-un domeniu tehnic conex
  • Cel puțin 2 ani de experiență într-un rol similar
  • Experiență tehnică puternică în inginerie, cu experiență în livrarea de proiecte complexe
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor, gândire analitică și luare a deciziilor
  • Excelente abilități de comunicare și interpersonale, cu capacitatea de a colabora eficient cu echipe interfuncționale și părți interesate
  • Capacitate demonstrată de a conduce îmbunătățiri ale proceselor și de a implementa cele mai bune practici de inginerie
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră cu privire la această oportunitate profesională! Dorim să precizăm că veți fi contactat de către un recruiter Antal doar dacă experiența dumneavoastră corespunde cu rolul pentru care ați aplicat. CV-ul dumneavoastră va fi păstrat în baza noastră de date pentru viitoarele oportunități profesionale care pot fi potrivite pentru următorul pas în carieră.
Prin aplicarea la acest job acordați companiei Antal Romania/Biroul Cluj Napoca consimțământul scris și permisiunea deplină de a păstra CV-ul în sistemele Antal și de a-l trimite clienților Antal în vederea evaluării ca și candidat pentru pozițiile disponibile în organizațiile acestora. Sunteți informat că datele dvs. vor fi păstrate conform Politicii de Confidențialitate Antal.

Expira: 30.03.2024

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Inginer Tehnolog - Turda, on-site nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Cluj-Napoca, Județul Cluj în Inginer tehnolog dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana