Sef Departament / Lucrator comercial polivalent / Vanzator in Cluj-Napoca, Județul Cluj

Pregatire si experiente:

  • Minim 18 ani impliniti
  • Au prioritate persoanele cu experiență în domeniul comercial

Responsabilitati:

  • Răspunde de asigurarea volumului de marfă corespunzător, în rafturi
  • Răspunde de valabilitatea produselor expuse
  • Răspunde de condițiile de igienă a mărfii
  • Răspunde de informarea clienților
  • Răspunde de rezolvarea problemelor clientului
  • Răspunde de supravegherea raioanelor
  • Informează superiorii cu privire la vânzările din raioane
  • Identifică acele produse care nu se vând și raportează Asistentului Manager pentru măsuri adecvate
  • Respectă instrucțiunile verbale și scrise date de superiori
Disponibilitate de lucru in 2 sau 3 schimburi, depinde de magazin:
  • 06:00 - 14:00
  • 14:00 - 22:00
  • 22:00 - 06:00
Se lucreaza 8 ore/zi in ture, dar la nevoie se gasesc si solutii part-time de weekend in functie de structura magazinelor. Programul difera de la un magazin la altul, insa avem nevoie de deschidere la munca de noapte si de flexibilitate de la angajatii nostri.

Salariu cu beneficii adunate:

  • Sef de departament - 4.095 ron NET
  • Lucrator comercial polivalent - 2.950 ron NET
  • Vanzator mezeluri/panificatie - 3.093 ron NET (include tichetele de masa, prima prezenta si spor de weekend)
Locatii peste tot in Cluj si Floresti!

Expira: 30.04.2024

Locuri de munca la Core Recruit pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

Core Recruit

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Sef Departament / Lucrator comercial polivalent / Vanzator nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Cluj-Napoca, Județul Cluj în Lucrator comercial dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana