Sef Santie Instalatii HVAC in Cluj-Napoca, Județul Cluj

Responsabilitati:

  • Coordoneaza intreaga activitate de executie la proiectele la care este alocat impreuna cu echipa de executie aflata in subordinea sa
  • Asigura incadrarea in graficul de executie al proiectului
  • Intocmeste necesarul de materiale/ echipamente si resurse umane si planifica livrarile in concordanta graficele contractuale sau agreate periodic cu beneficiarul
  • Verifica impreuna cu inginerii proiectare /executie proiectul de executie si face propuneri de adaptare / revizuire a proiectului la situatia reala din teren
  • Face propuneri de optimizare tehnica pentru eficientizarea costurilor/timpilor de executie
  • Supervizeaza procesul de executie in toate fazele sale si raspunde de respectarea proiectului, a normativelor in vigoare si a regulilor de bune practici pentru realizarea unor instalatii corect executate tehnic si estetic
  • Asigura respectarea normelor de protectia muncii si a regulamentelor de ordine interioara , precum si regulamentul santierului unde activeaza
  • Verifica gestionarea eficienta a sculelor si utilajelor din dotare
  • Participa la toate fazele de verificare a lucrarilor, punerea in functiune si predarea instalatiilor catre beneficiar
  • Intocmeste situatiile de lucrari periodice si participa la verificarea acesteia impreuna cu reprezentantii beneficiarului

Cerinte:

  • absolvent studii tehnice de profil
  • experienta in coordonare echipe sau in executie de minim 5 ani in domeniul instalatiilor HVAC si sanitare
  • disponibilitate pentru deplasari (proiecte in tara)

Expira: 02.05.2024

Locuri de munca la Core Recruit pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

Core Recruit

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Sef Santie Instalatii HVAC nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Cluj-Napoca, Județul Cluj în Instalator dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana