Soferi profesionisti - cat. C pentru transport intern in Cluj-Napoca, Județul Cluj

BENEFICII:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Prime si bonusuri
  • Salariu atractiv
  • In deplasari cazare la pensiune

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria C
  • Certificat de pregătire profesională pentru transport marfa
  • Card tahograf
  • Motivație, seriozitate și profesionalism
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente de durate variabile pe santier la beneficiar in afara orasului Cluj Napoca
  • Disponibilitate pentru ore suplimentare

Responsabilitati:

  • Se ocupa de incarcare-descarcare marfii cu echipamente din dotare, ajuta la pregatirea marfurilor pentru incaracre
  • Va executa traseele cerute de catre superiori, necesare desfasurarii activitatii firmei
  • Va asigura transportul pentru preluarea si predarea documentelor de la/catre clienti
  • Va raspunde personal de integritatea autovehiculului pe care il are in primire si de exploatarea acestuia in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia

Expira: 25.04.2024

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Soferi profesionisti - cat. C pentru transport intern nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Cluj-Napoca, Județul Cluj în sofer profesionist dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana