Retail & Workshop Project Manager in Ștefăneștii de Jos, Județul Ilfov

Decathlon - Retail & Workshop Project Manager (Lider Atelier Reparații)

Inima ta bate pentru sport? Suntem în căutarea unui lider entuziast și plin de energie, pasionat de domeniul reparațiilor și dornic să se alăture echipei noastre de la Decathlon în rolul de Retail & Workshop Project Manager (Lider Atelier Reparații). Această persoană va avea responsabilitatea de a gestiona atelierele noastre din întreaga țară și de a atinge performanțe remarcabile prin intermediul unui management de proiect eficient. Obiectivele principale vor include îmbunătățirea reparabilității produselor noastre, dezvoltarea programelor de Buy back, creșterea calității serviciilor oferite și a vânzărilor de piese de schimb.

Responsabilități:

  • Coordonarea și gestionarea atelierelor de reparații din toate magazinele Decathlon
  • Dezvoltarea și implementarea de proiecte și strategii pentru atingerea obiectivelor de reparabilitate si profitabilitate
  • Creșterea calitatii serviciilor oferite prin atelierele noastre și asigurarea satisfacției clienților
  • Identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor de servicii si piese de schimb și dezvoltarea unor strategii eficiente în acest sens
  • Monitorizarea performanței atelierelor și raportarea periodica a rezultatelor
  • Analiza performantelor atelierelor locale si întocmirea de planuri de acțiune privind creșterea acestora împreună cu liderii magazinelor Decathlon

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul managementului de proiect
  • Cunoștințe tehnice în domeniul reparațiilor și pieselor de schimb
  • Experiență în crearea și animarea strategiilor de vânzări
  • Abilități excelente de comunicare și coordonare a echipei
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și de a rezolva problemele în mod eficient
  • Orientare către rezultate și obținerea performanței maxime
  • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbări și la cerințele pieței
  • Abilități de lider și capacitatea de a motiva și inspira echipa

Benefits:

  • Un mediu de muncă activ, cu posibilități multiple de dezvoltare
  • Training-uri locale și internaționale
  • Teambuilding-uri și întâlniri cu echipa, pentru a practica sport și a petrece timp împreună
  • Asigurare medicală privată
  • Program intern de recomandări viitori angajați, cu recompensă financiară
  • Bonuri de masă si tichete cadou de sarbatori
  • Pachet salarial individualizat, bazat pe propriile performanțe
  • Oportunitatea de a investi în companie prin sistemul de acționariat
  • Siguranța unui loc de munca stabil, oferind perspective de dezvoltare a angajatului pe termen lung
Dacă ești o persoană plină de entuziasm, cu capacitate de conducere și pasionată de domeniul reparațiilor, te îndemnăm să aplici!

Expira: 04.04.2024

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Retail & Workshop Project Manager nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Ștefăneștii de Jos, Județul Ilfov în Project Manager dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana