Electrician auto - Brasov, Chiajna si Gilau in Brasov

TH Trucks, unic importator al camioanelor DAF in Romania

TH Trucks, unic importator al camioanelor DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business:
  • vanzari vehicule noi
  • vanzari vehicule SH
  • service camioane
  • vanzari piese camioane
  • vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag

TH Trucks SRL recruteaza Electrician auto

Pentru punctele de lucru din Brasov, Chiajna si Gilau, jud. Cluj.

Responsabilitati:

  • Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie
  • Executa reparatia pe baza devizului si a documentatiei si urmareste finalizarea ei
  • Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare
  • Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului
  • Intretine curatenia la locul de munca

Cerinte:

  • Certificat de calificare in meseria de electrician auto
  • Minimum 3 ani experienta intr-un post similar
  • Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza
  • Abilitati de lucru individual si in echipa
  • Posesor carnet de conducere categoria B

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Sistem de bonusare
  • Tichete de masa
  • Prima de Craciun si Pasti
  • Zile suplimentare de concediu de odihna
  • Zile libere si ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite
  • Transport asigurat
  • Traininguri de specialitate
  • Abonament Bookster
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-urile pe adresa hr@thtrucks.ro.
Relatii suplimentare se pot obtine la telefon nr. 0722 310 140, 0723 218 765.

Expira: 16.04.2024

Locuri de munca la Th Trucks S.R.L. pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

Th Trucks S.R.L.

TH Trucks SRL este unic importator DAF in Romania. TH Trucks detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Electrician auto - Brasov, Chiajna si Gilau nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Brasov în electrician auto dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana