Vopsitor auto in Mangalia, Județul Constanța

Cerințe pentru postul de tinichigiu auto:

  • Experiență anterioară în domeniul tinichigeriei auto/vopsitoriei este esențială. Cu cât are mai multă experiență, cu atât este mai bine.
  • Calificări sau certificate în tinichigerie auto /vopsitorie auto reprezintă un avantaj.
  • Candidatul ar trebui să aibă cunoștințe solide în ceea ce privește reparațiile și procesele de tinichigerie auto, inclusiv sudura, vopsirea și repararea caroseriei.
  • Cunoștințe în utilizarea echipamentelor și a uneltelor specifice pentru tinichigerie/vopsitorie.
  • Abilități bune de sudură (in cazul tinichigiului).
  • Colaborarea cu mecanici auto, vopsitori și alți colegi din service este adesea necesară pentru a finaliza proiectele cu succes.

Descrierea jobului:

  • Preia vehiculul desemnat de Consilierul de Service sau de Șeful de Atelier și efectuează lucrările solicitate de către client, respectând timpul alocat.
  • Instalează husele de protecție ale vehiculului (dacă acest lucru nu a fost deja efectuat).
  • Solicita, sub supravegherea Sefului de Atelier, piesele de schimb necesare conform comenzii de lucru din Departamentul Piese de Schimb – In cazul tinichigiului.
  • Identifică lucrările suplimentare și/sau neconformitățile și le raportează Șefului de Atelier, notându-le în fisa de lucru a vehiculului.
  • Informează Seful de Atelier cu privire la orice incident care ar putea duce la întârzierea livrării.
  • Reparatiile se executa la cel mai înalt nivel cu echipamente de ultima generatie si doar cu piese originale (EXCLUS Piese After-Market).

Responsabilități în funcție de nivelul de calificare:

Expira: 07.03.2024

Locuri de munca la Madam Trudeau  pe GoodJobs, platforma de cautare joburi

Madam Trudeau

O companie în domeniul construcțiilor industriale.

Salariu
7000 Ron • Month
Experienta minima
3
Limbi cunoscute
Engleză(Mediu) • Rusă(Incepator)
Abilitati necesare
Vopsitorie(1 Ani) • Sablare(2 Ani)
Permis de conducere
B1
Forma de colaborare
GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Vopsitor auto nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Mangalia, Județul Constanța în vopsitor dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana