Call center - spaniola in Timișoara, Județul Timiș

CANDIDATUL IDEAL

  • Persoana serioasa, sociabila si perseverenta
  • Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei
  • Abilitati de comunicare verbala in limba Spaniola
  • Putere de convingere

DESCRIEREA JOBULUI

Jobul consta in promovarea telefonica in limba Spaniola catre potentialii clienti
  • Contactarea potentialilor clienti
  • Mentinerea si actualizarea bazei de date
Salariu fix + BONUS LUNAR in functie de performante
Program de 8 h
Posibilitate de promovare in functie de rezultatele individuale
CV la adresa: cornelchirita77@outlook.com
*Nu se lucreaza remote, jobul se desfasoara fizic la birou, zona Simion Barnutiu langa Lidl
Te asteptam in echipa noastra!

Expira: 07.06.2024

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Call center - spaniola nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Timișoara, Județul Timiș în dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana