Cafeneaua La Papion angajeaza part – time sau full – time Barman-Ospătar in Turda, Județul Cluj

Cafeneaua La Papion - Oportunități de angajare

Cafeneaua La Papion, aparținând familiei Rațiu și situată în centrul orașului Turda, sprijină prin business-ul pe care îl desfășoară proiectele Centrului Ratiu pentru Democrație. Încurajăm cetățenia activă, stimulăm dezbaterile, promovăm cultura locală și creăm oportunități de angajare în comunitate.

Cerințe:

  • Căutăm o persoană dinamică, îndemânatică, sociabilă, energică, amabilă, flexibilă și atentă la detalii.
  • Experiența în domeniul Horeca este un plus, dar ți-o poți dobândi alături de noi. Suntem aici să te ajutăm și să te instruim.
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional constituie un plus.

Responsabilități:

  • Preparare: ceaiuri, sortimente cafea, ciocolată caldă, limonade, fresh-uri și diferite cocktailuri conform rețetarului.
  • Servirea clienților cu băuturi, diferite sortimente de mâncăruri, dulciuri și debarasare meselor.
  • Păstrarea locului de muncă curat.

Oferim:

  • Un mediu performant bazat pe valori democratice, pentru a onora importanța moștenirii morale a lui Ion Rațiu (1917-2000).
  • Punem accent permanent pe o experiență frumoasă și memorabilă pentru clienți.
  • Nu facem rabat de la calitate. Sănătatea și bunăstarea angajaților sunt importante pentru noi.
Dacă ești în căutarea unui loc de muncă stabil într-un mediu dinamic, ești organizat și muncitor, te așteptăm în echipa noastră! Ne poți contacta de luni până vineri între orele 09.00-15.00.

Expira: mâine la 00:00

GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de Cafeneaua La Papion angajeaza part – time sau full – time Barman-Ospătar nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Turda, Județul Cluj în ajutor ospătar dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana