WEEGREE ANGAJEAZA Montator/mecanic utilaje agricole in Belgia

Instalator/mecanic utilaje agricole

Amplasament: France, Fontenay-le-Comte

Descrierea postului:
  • Repararea, revizia și întreținerea mașinilor și echipamentelor agricole, stivuitoarelor și ascensoarelor.
  • Diagnosticarea și repararea defecțiunilor hidraulice și pneumatice.
  • Repararea motoarelor, cutiilor de viteze, suspensiilor.
  • Instalarea sistemelor de echipamente hidraulice, pneumatice și finale.
Ce oferim:
  • Salariu: 3000-3300€ brut/lună.
  • O garanție a funcționării stabile.
  • Loc de muncă stabil pe baza unui contract de muncă.
  • Plata la timp a salariului până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a primi plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Rambursarea cheltuielilor de călătorie până la 100 €, după ce ați lucrat 160 de ore.
  • Cazare aranjată și plătită de noi.
  • Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
La ce ne așteptăm:
  • Experiență în poziția menționată mai sus.
  • Cunoașterea comunicativă a limbii franceze sau engleze.
  • Cunoașterea problemelor tehnice din domeniul mecanicii mașinilor agricole.
Avantaje suplimentare:
  • Posibilitatea de a conduce propria mașină
Pentru mai multe detalii:
Telefon : +40729152607
Adresa de e-mail: c.chelaru@weegree.com

Expira: 24.03.2024

Salariu
2300 € • Month (Negociabil)
Experienta minima
1
Limbi cunoscute
Engleză(Mediu) • Franceză(Mediu)
Permis de conducere
B
Forma de colaborare
GoodJobs te ajută să-ți găsești locul de muncă potrivit în orașul tău. Dacă poziția de WEEGREE ANGAJEAZA Montator/mecanic utilaje agricole nu este potrivită pentru tine, poți căuta locuri de muncă in Belgia în mecanic industrial dând un click aici. ✔

Job-uri similare

ro flag
en flag

English

ro flag

Romana